Hírek

Szakmai program a Fónagyságon

2023. március 2-án az Országos Erdészeti Egyesület Erdei Iskolai Szakosztálya Fónagyságon, a Bagoly várban megrendezte szezonnyitó ülését. Az „Együtt a gyermekekért” szakmai programra iskolánk is meghívást kapott, hiszen „Örökös ökoiskola”-ként rendszeresen részt veszünk az ÉSZAKERDŐ Zrt. erdei iskolái által szervezett rendezvényeken. Iskolánk igazgatónője több mint 20 éves kapcsolatot ápol a szervezőkkel, ezért ő tiszteletbeli „Csanyiki Családtag”. Számos hasznos előadást is meghallgathattunk. Az egyik előadó iskolánk vezetője, Klemmné Lőrincz Ildikó volt, aki az erdei iskolai tapasztalatainkról és az ezzel kapcsolatos ökoiskolai elvárásokról tartott beszámolót. Az előadás sorozat záró beszélgetésén a vendégek, akik az ország valamennyi erdei iskolájából érkezett szakemberek, egyetemi oktatók voltak, elismeréssel nyilatkoztak az iskolánkban folyó munkáról.