Osztályok

1.a osztály

Osztályfőnök: Tőkés Emese

Balogh Viktor Magor, Bencs Balázs Zoltán, Berki Flórián, Csontos Laura, Jeddi Hanna, Jéger Panna, Kemény Kristóf, Kiska Eszter, Liva Málna,  Medve Violetta, Misó Dominik, Oláh Petra, Orliczki Botond Lehel, Rőthi Rebeka Borbála, Sebő Bella, Szabó Izabell, Szukenyik Kristóf Róbert, Takács Georgina Liliána, Tóth Vivien, Váradi Robertó Alex, Vilmos Benjámin Richárd, Zsíros Ábel Titán, Zsoldos Dénes

1.b osztály

Osztályfőnök: Jeddi-Tomcsák Ivett

Balogh Boglárka, Benkő Péter, Bertalan Kadosa, Csanya Patrik, Csapkó Vivien, Festő Levente, Géczi Gellért, Gergely Anna, Gulyás Daniella, Gyalai Attila, Gyenes Martin, Győrösi-Mercz Katalin, Králik Réka, Mecser Emma, Móricz Ákos, Sarafi-Kiss Tália, Semega Liliána Hanga, Soltész Áron, Szabó György Simon, Szendrei Milán Marcell, Szihalmi Natália, Takács Szilárd

2.a osztály

Osztályfőnök: Mrázné Mezei Ildikó

Balogh Levente Lázár, Bíró Mátyás, Erki Viktória, Gyarmati Olivér, Homa Kristóf, Horváth Rajmund, Irhás Manuéla, Kaponyás Levente, Kormos Kitti, Kormos Lilla, Kovács Tamás, Králik László, Kulik Vilmos, Molnár Nikolett, Nagy-Pál Kornél, Pacsai Dávid, Sági Richárd Andor, Szukenyik Patrik Krisztián, Szűcs Balázs, Tóth Tamás, Váradi Félix, Vaskó-Szedlár Tímea, Zsoldos Balázs

3.a osztály

Osztályfőnök: Zelen Viktória Éva

Bányai Emma Tünde, Biró Bence, Bodnár Emese, Czirják Dóra, Furman Nimród Máté, Gyalai Álmos Imre, Győrösi-Mercz Károly, Horváth Amina, Iváncsuk Viktor Olivér, Kovács Benett, Linker Angelina Ketrin, Makai Szonja, Morvai Milán, Pocsai Balázs, Semega Jázmin Amina, Szabó Szonja, Tomolya Bence

3.b osztály

Osztályfőnök: Dr. Bacsóné Menyhért Mónika

Bódi András Zoltán, Csibi Leila, Darabos Emese, Garad-Szabó Emma, Hajdú Jázmin, Honti Hanna Sára, Kaponyás Anna, Király Lívia, Máté Gerda, Orliczki Luca Zsófia, Rőthi Zsombor, Takács Nikolasz Alexander, Zörgő Panna

4. osztály

Osztályfőnök: Baranzó Péterné

Bányász Nikol, Bárány Noel, Bortnyik Zétény, Csetneky Nóra Andrea, Csibi Martin, Furman Csanád József, Galyas Johanna, Guba Noel, Gyarmati Ábel, Gyarmati Panni, Izsó Dávid, Izsó Lili, Jobbágy Milán, Juhász Flóra, Kiska Dorottya, Kovács Gréta, Kovács Virág, Marjai Dávid, Miklósi-Czenner Soma, Molnár Dávid Máté, Morvai Nikolett Lívia, Ötvös Barbara Klára, Papp Dániel, Ruszó Richárd Renátó, Szatur Noémi, Szepesi Anna, Sztanyó Petra, Vaskó Gergő, Végső Veronika

5. osztály

Osztályfőnök: Juhász Béla

Biró Bálint, Csetneky Soma Márk, Fésűs Jázmin Gréta, Grebely Gergő, Hegyi Dávid Levente, Hegyi Máté Noel, Iváncsuk Jázmin Kiara, Kelemen Ádám, Kormos Ákos, Kovács Milán, Liva Jázmin, Markó Zalán, Muzsikus Máté, Pacsai Patrik Attila, Somogyi Attila, Takács István Szilveszter, Varga Miron

6. osztály

Osztályfőnök: Kiss Ágnes Boglárka

Báki Levente Viktor, Bárány Dominik, Barna Máté, Bojtos Emma, Gulyás Tifani, Hazadi Róbert, Horváth Gergely, Juhász Dávid, Juhos Ádám, Kovács Áron Tamás, Lakatos Milán Gusztáv, Molnár Tamás Márk, Rácz Katalin Julianna, Skapinyec Kira, Sotkó Zalán, Szilágyi Dominika Enikő

7.a osztály

Osztályfőnök: Bejcziné Nagy Éva

Dócs Olivér, Görömbölyi Viktor Milán, Horváth Panni, Horváth Péter, Ivancsuk Alex Patrik, Murvai Lili, Poncsák Martin, Stefanovics Roland, Steffel Alexander Daniel, Szihalmi Dániel, Tóth Botond, Tóth Dorottya, Tóth Flóra Vivien, Tóth Orsolya

7.b osztály

Osztályfőnök: Nagyné Üveges Judit

Csikó Ketrin Miranda, Darabos Csenge Boglárka, Galyas Milán, Ivancsuk Debóra, Ivancsuk Jenő Szabolcs, Kövér Gábor, Orosz Norbert, Pozsga Petra, Rácz Emma Pálma, Salamon Barbara, Sági Nikol Zoé, Skapinyec Botond Ottó, Szepesi Máté, Tomolya Péter Bendegúz

8. osztály

Osztályfőnök: Urbánné Kércsi Éva

Bendik Kristóf, Bojtos Marcell, Bónis Balázs, Budai Adrienn, Hajdu Lilien, Hazadi Gábor, Hoffman Bálint, Horváth Kíra, Horváth Tímea, Kovács András, Ligeti Sándor, Mancza Máté Péter, Nagyidai Máté, Odor Dorina, Rigó József Balázs, Somogyi Bánk Bence, Szabó Tímea, Szűcs Enikő, Tóth Kristóf Benedek, Urbán Antónia