Hírek

„Lombhullató” vármegyei csapatverseny

Intézményünk környezetismereti vármegyei csapatversenyt rendezett az alsó tagozatos tanulók számára. Klemmné Lőrincz Ildikó igazgatónő köszöntője, megnyitója után Dr. Bacsóné Menyhért Mónika munkaközösség-vezető ismertette a verseny menetét. Ezután a harmadik és negyedik osztályos gyerekek 4 fős csapatokban adtak számot természettudományos ismereteikről. Az kilenc állomáson játékos formában jelentek meg a feladatok: kvízkérdésekkel, madárhangok és termések felismerése, állatok élőhelye, szókeresés, rejtvények.
A menetlevelekbe beírt pontszámok összesítésekor a következő eredmény született:
I. helyezés: Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
II. helyezés: Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
III. helyezés: Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola