Hírek

Iskolakezdéssel kapcsolatos információk

Kedves Szülők!
Kedves Gyerekek! 


A nyári szünet utolsó napjaiban járunk, lassan újra becsengetnek.
 Szeretnék néhány fontos információról tájékoztatást adni. 

Az 1. osztályosok szüleinek 2022. augusztus 29-én, 17.00 órától szülői értekezletet tartunk. 

Tanévnyitó ünnepségünk 2022. szeptember 1-jén 8.00 órakor kezdődik, melyre minden kedves tanulónkat ünneplő ruhában várunk. A megszokott rend szerint 7:45-kor gyülekező, becsengő. A tanévnyitó ünnepségen, jelen állás szerint csak az
1. osztályos tanulók szüleinek van lehetőségük jelen lenni. 

A tankönyvosztásra is ezen a napon, azaz 2022. szeptember 1-jén kerül sor. 

Kedves szülők, amennyiben szeretnék, hogy gyermekük már az első tanítási napon étkezzen, akkor az erre vonatkozó nyomtatványokat az alábbi linken megtalálják: https://mkmkozpont.hu/igenyles-2022-2023-tanev-letoltheto-dokumentumok

Az osztályszintű szülői értekezletek időpontjáról az osztályfőnökök fogják tájékoztatni Önöket. 

Klemmné Lőrincz Ildikó
intézményvezető