Iskolába kukucskáló

Reggel háromnegyed 8-kor nagy számban érkeztek az óvodások és a szüleik a nyílt napra. 8 órától a leendő 1. osztályos tanító néni, Jeddi-Tomcsák Ivett testnevelés órát tartott a második osztályban, melyen csak a szülők vettek részt. Bepillantást nyerhettek a tanulók munkájába, akik ügyességi feladatokat végeztek a gyermekatlétikai eszközök felhasználásával.Ezalatt a kicsik a festészet teremben kreatív foglalkozáson vettek részt. Papírtányérból és színes papírból koronát készítettek, majd álarcot színeztek a tanító nénik segítségével. A tízórait jó étvággyal fogyasztották el az ebédlőben. Ezután a szülők egy komplex magyar órán vettek részt a negyedik osztályban Tőkés Emese – leendő első osztályos – tanító néni irányításával. A farsang témájában sok érdekes feladatot oldottak meg, megismerkedhettek a digitális tábla tanórai használatával. Az órát félelmetes busó álarc készítésével fejezték be.Ugyanebben az időben az óvodások a tornateremben izgalmas akadálypályákon próbálhatták ki magukat. Mindenkinek nagyon tetszettek a feladatok, jól érezték magukat a gyerekek.