Hírek

Iskolába kukucskáló

2024. február 24-én került sor „Iskolába kukucskáló” rendezvényünkre . A délelőtti foglalkozásokon az érdeklődő szülők és a leendő első osztályos gyerekek az iskolában folyó munkával ismerkedhettek. Jeddi-Tomcsák Ivett tanító néni 4. b osztályában magyar nyelv , Tőkés Emese tanító néni 4. a osztályában matematika bemutató órát tartott. A szülők betekintést nyerhettek a tanórák menetébe, és azt is láthatták, hogy 4 év alatt hova jutottak a pedagógusok a rájuk bízott tanulókkal. Közben az óvodások művészeti foglalkozásokon vettek részt. A festészet tanszakot Dr. Báriné Vodilla Márta, a tánc tanszakot Flekács László tanszakvezetők mutatták be. Egy közös tízórai után az óvodások a leendő tanító nénikkel is találkoztak egy-egy rövid készségfejlesztő foglalkozáson. Köszönjük az érdeklődő szülőknek, hogy éltek a felkínált lehetőséggel, s részt vettek a bemutató órákon!