Hírek

Iskolába kukucskáló

Ebben a tanévben is nagy érdeklődésnek örvendett „Iskolába kukucskáló” rendezvényünk. Az iskolaválasztás előtt álló szülők és ovis gyermekeik bepillanthattak iskolánk mindennapi életébe és megismerkedhettek a leendő első osztályos tanító nénikkel. Benke- Bálint Barbara első órában matematika, Mrázné Mezei Ildikó második órában magyar nyelvtan órát tartott vendégeinknek. A bemutató órákon tanulóink játékos, interaktív feladatok megoldásával adtak számot tudásukról. A szülők megismerkedtek módszereinkkel, tantermeink kiváló felszereltségével.
Az óvodás gyerekek a tornateremben játékos sportfoglalkozáson vettek részt, a rajzteremben kipróbálták kreativitásukat. A harmadik tanítási órán a kicsik is találkoztak a tanító nénikkel és az interaktív táblák segítségével Barbara nénivel matematikai, Ildikó nénivel környezetismereti feladatokat oldottak meg.
Programunk a beiskolázással kapcsolatos kötetlen beszélgetéssel zárult.