Hírek

Iskolába kukucskáló

Reggel a 4.a osztályosok tantermében gyülekeztek az óvodások szülei, akik kíváncsiak voltak arra, hogyan tanulnak diákjaink.
A leendő 1. osztályos tanító nénik, Zelen Viktória Éva első órában, majd Dr. Bacsóné Menyhért Mónika második órában bemutató órát tartott vendégeinknek. 8 órakor kezdődött a matematikaóra, amelyen a negyedikesek tízezres számkörben különféle játékos, interaktív feladatok megoldásával adtak számot tudásukról.
A tízórai után következett a 4.b osztályban a magyar nyelvtan óra. A tanórán belül az érdeklődő szülők betekintést nyerhettek az igék világába.
Ez idő alatt az óvodás gyermekek a tornateremben játékos foglalkozáson vettek részt, a rajztantermünkben kipróbálhatták kreativitásukat, szép virágokat készítettek.
A harmadik tanítási órán a kicsik is találkozhattak a tanító nénikkel. Viki nénivel az állatokról játékos angol dalokat tanultak. Mónika nénivel pedig az erdő rejtekei között keresték a különféle élőlényeket.
Programunk a beiskolázással kapcsolatos kötetlen beszélgetéssel zárult.