Hírek

Heroes of the Future

2023. október 1-jén iskolánk felső tagozatos tanulói öt nevelő kíséretében a Planet Budapest 2023 Fenntarthatósági Expó és Élményprogram keretében egy 75–80 perces élményközpontú kalandjátékban vehettek részt.
„A jövő hősei” élményszínház egy igazi élőszereplős videójátékra emlékeztette a diákokat, amelyben a tanulók maguk is tevékeny részeseivé váltak a bő egy órát felölelő vezetett túrának. Az élményprogramot két főszereplő vezette, akik jövőkutatóként érkeztek 2070-ből a jelenbe. Látványos megoldásokkal, kép-, hang- és fényeffektek segítségével szembesítették a színészek a tanulókat azzal, hogy hová jutott, illetve hová juthat bolygónk 50 esztendő múlva. A program során tanulóink útravalót kaptak a fenntartható és környezettudatos életmóddal kapcsolatban. Összességében egy látványos és izgalmas, interaktív, humoros, de egyben elgondolkodtató bő órát tölthettek a fiatalok a Heroes of the Future élményprogramon. Megmutatta számukra, hogy ők a saját életükben, a saját szintjükön, mit tehetnek a fenntartható jövőért.