Hírek

Halloween az iskolában

2022.november 14-én hagyományainkhoz hűen szellemes Halloween-napot tartottunk az iskolánkban. A műsor a nagy népszerűségnek örvendő jelmezes felvonulással kezdődött, majd közös szelleműző tánccal folytatódott Hudákné Derján Tímea tanárnő vezetésével. Az osztályok már előző héten elkészítették szebbnél szebb Halloweeni plakátjaikat, amiket a zsűri is értékelt. A legszellemesebb plakát kategóriában az 1.a nyert, a legkreatívabb plakátot a 2.b osztály készítette,a legszebben rajzolt plakát kategóriában pedig a 8.a győzedelmeskedett. A “tök jó” hangulatot fokozta a szünetekben szóló zene és közös tánc.
A jelmezesek eredményei a következő lett:
I. helyezett Gyenes Martin 3.b – a Méregzsák
II. helyezett Gyarmati Panni 6.o – A Tökfej
III. helyezett Szabó Kristóf 1.b – Joker
IV. helyezett Győrösi – Mercz Károly 5.a -Drakula
V. helyezett Honti Hanna és Király Lívia 5.b – Szellemírtók párosa
VI. helyezett Sebő Bella és Jeddi Hanna 3.a – Halott menyasszony és Denevérlány