Gyermeknap

Szikrázó napsütés köszöntötte diákjainkat pénteken Gyereknap alkalmából. Mindenki örömmel várta az eseményeket. Reggel a Jerusalema flashmobbal köszöntöttük a napot, majd játékos csapatversenyre került sor. Mindenki jól szórakozott. A verseny végén minden lurkó ajándékot kapott. Ezután fagyizni mentünk.
A felsős gyereknap is a közös Jerusalema tánccal indult, majd kerékpárversenyt rendeztünk az udvaron. Biciklivel és rollerrel ügyesen vették az „akadályokat” a gyerekek az akadálypályán. Ezután következett a focibajnokság, ahol a 8. évfolyam a 6-7. évfolyammal csatázott, a többiek pedig lelkesen szurkoltak a csapazoknak. A gyereknap az iskola falain belül folytatódott, ahol a diákok választhattak a különböző állomások között: barátságkarkötőt készíthettek, társasjáték és informatikai klubbot tartottunk, röplabda valamint pingpongversenyen is részt vehettek.
Szuper nap volt!