Hírek

Gyermeknap az iskolában


2024. május 31-én diákönkormányzati nap keretén belül mozgalmas gyereknapot szerveztünk iskolánk tanulóinak, melyet Klemmné Lőrincz Ildikó igazgatónő nyitott meg, majd ezután Kiss Ágnes Boglárka, diákönkormányzatot segítő pedagógus ismertette a gyereknapi programokat. A napot tánccal kezdtük: Almásiné Kléri Beáta és Hudákné Derján Tímea testnevelő tanárok táncos tornája megmozgatta a diákságot, majd a Rúgóláb Akrobatikus R’n’R TSE táncosainak bemutatóját és a Miskolci Mazsorett Egyesület fellépését csodálhattuk meg. Ezután folytatódtak a színes programok: az udvaron rally versenyautók sorakoztak Ábel László, Nagy Zoltán és Porkoláb Gergő jóvoltából, Csetneky Attila szülő és társa a Magyar Honvédségtől is ellátogatott hozzánk, a gyerekek kipróbáhatták az airsoft lövészetet, valamint kézbe vehettek harcászati eszközöket is. Szotákné Majoros Csilla, iskolánk szociális segítője és kollégái közösségfejlesztő társasjátékai is nagy népszerűségnek örvendtek, de volt még izgalmas röplabdameccs a tornateremben, stratégiai játék az informatikai teremben, jenga és mandala színező klub a könyvtárban, pingpong verseny az aulában és a hátsó udvaron vidám ügyességi játék is. A napot jól megérdemelt fagyizással zárta minden osztály. A gyerekek öröméből és mosolyából elmondható: szuper jó napot töltöttünk együtt!