Hírek

Floorball Diákolimpia megyei döntő


Nagy izgalommal indultak a lányok a megyei döntőre. A harmadikosok még rutintalanok, de nagyon szorgalmasan gyakoroltak a versenyre az iskolában. Edzőmérkőzéseket játszottak a hatodikosokkal, akiktől elleshettek pár cseles ütést. Az ő edzőpartnerük pedig általában a fiúk voltak.
A versenyt az egyetemi körcsarnokban rendezték meg három pályán. Az általános iskolai kategóriában 35 csapat 175 tanulója floorballozott.
Az 1. korcsoportban Borsodban 4 csapat 24 tanulója küzdött meg egymással az éremért . A csapat III. helyen végzett Hudákné Derján Tímea tanárnő irányításával. Az 1. korcsoportos leány csapat tagjai: Csőke Maja, Fényes Bella, Dénesházi Dóra, Jeddi Hanna, Liva Málna, Csontos Laura
A 3. korcsoportban 9 csapat 54 versenyzője nevezett Borsodban. A megyei döntőn már csak a legjobb 5 csapat 30 játékosa játszott nagyon szoros mérkőzéseket. Most sem tértünk haza érem nélkül, bronzérmet hozhattunk haza. Felkészítő tanár Bejcziné Nagy Éva . A 3. korcsoportos leány csapat tagjai: Csetneky Nóra, Kiska Dorottya, Morvai Nikolett Sztanyó Petra, Tóth Linett Lana
Gratulálunk a csapatoknak az elért eredményért!
Hajrá Arany!