Hírek

Egészségnap a napköziben

2019. november 13-án szerdán iskolánk napközis csoportjai egészségnapot tartottak a napköziben, A mottó: Ép testben ép lélek. A program kapcsolódik iskolánk ökoiskolai programjához, ahol nagyon fontosnak tartjuk az egészséges életmódra nevelést. A csoportok előzetes feladatként kapták, hogy az általuk kiválasztott téma alapján készítsenek plakátot, amit az aulában ki is állítottunk. A délutánt iskolai védőnőnk, Babus Valéria előadása vezette be, Nagyon hasznos információkat osztott meg a gyerekekkel, amiket rövid kis videó bejátszásokkal színesített. Utána a csoportok képviselői mutatták be röviden plakátjaikat. A gyerekek nagyon figyelmesen hallgatták egymást. A negyedik osztályosokkal együtt a tanulók közösen elénekeltek egy dal az egészség titkairól. Ezt totó kitöltése és egy kis mozgás követett iskolánk tornatermében.

Leave a comment