“Arany – hét” 7.nap

A délelőtt befejeződött az „Arany-percek” sorozat. A 8. osztályosok Arany János és Petőfi Sándor legendás barátságáról számoltak be. Részleteket olvastak fel a két költő levelezéséből, majd egymásnak írt verseikből kaptunk egy kis ízelítőt.
Délután felsős tanulóink angol nyelvi versenyen vettek részt, ahol a gyerekek számot adtak angol tudásukról szókincs, nyelvtani ismeretek, helyes és tudatos nyelvhasználat témakörökben.
A tornatermében került megrendezésre az alsó tagozatosok Mini Toldi-kondi versenye. Változatos feladatokon keresztül mérhették össze tanulóink ügyességüket, gyorsaságukat, állóképességüket. A jó hangulatú versenyen mindenki próbálta kihozni magából a maximumot. Csapatban és egyéniben is értékelve lesznek a legügyesebben.