“Arany – hét” 3.nap

Délelőtt az „Arany-percek” keretén belül a két 4. osztály dramatizálta A fülemile című elbeszélő költeményt. Nagy tapssal jutalmazták a tanulók a kiváló előadást.
Délután az alsósok szépíró versenyen, a felsősök történelmi versenyen vehettek részt. A versenyen minden évfolyam és osztály képviseltette magát több csapattal is. A lelkes versenyzők egymást és csapatukat segítve oldották meg az érdekes feladatokat. Örömmel tapasztaltuk a javítás során, hogy diákjaink milyen tájékozottak és felkészültek.
Zárásképpen a felső tagozatos diákok a már hagyománnyá vált Toldi- kondi elnevezésű játékos sportvetélkedőn mérhették össze erő -és állóképességüket.
Nagy öröm volt látni, hogy sok diák kitartóan és sportszerűen küzdött a versenyen.