Őszi szünet

Tisztelt Szülők!

Kérem a Tisztelt Szülőket, hogy az őszi szünet idején segítsék a járvány visszaszorítását azzal is, hogy a gyerekek a kontaktusszám csökkentése érdekében lehetőleg családjukkal töltsék el a szünidőt.
Fontos, hogy a gyerekek inkább kerüljék el azokat a helyszíneket, rendezvényeket, ahol zárt térben sokan vannak, és minimalizálják az iskolatársaikkal vagy más intézmények diákjaival is a közös, a vírus terjedése szempontjából kockázatos programokon való részvételüket.
A családok igyekezzenek a lehető legkevesebb családon kívüli szociális érintkezés mellett, pihenéssel és feltöltődéssel tölteni a szünet napjait.
Az idősek védelme érdekében a nagyszülőkkel kizárólag egészséges állapotban, a védelmi intézkedések betartásával történjen személyes érintkezés.

Köszönöm eddigi együttműködésüket, megértésüket. Továbbra is számítok támogatásukra a koronavírus okozta rendkívüli helyzet megfelelő kezelése érdekében.

Miskolc, 2020. október 21.

Tisztelettel:

Klemmné Lőrincz Ildikó