Hírek

Farsangi mulatság

2022. február 4-én rendeztük meg népszerű télűző iskolai eseményünket, a farsangi mulatságot. A rendezvény nyitányaként a táncművészeti képzésben résztvevő tanulóink táncbemutatóját csodálhattuk meg, majd a jelmezes felvonulás következett. Nagyon sok kreatív és szép jelmezt láthattunk, ami közül az iskola zsűrije értékelte és díjazta a legszebbeket. A gyerekeket ezután különböző farsangi játékok várták az aulában. A farsangi mulatságunk zárásaként pedig a tombolasorsolás fokozta a vidám hangulatot. Sok – sok élménnyel és nyereménnyel tértek haza tanulóink.

Jelmezesek díjazása:
Díjazottak:
Pizza – Vilmos Benjámin 2.a
Végzet sárkány – Gyalai Attila 2.b
Nagymama – Gyarmati Olivér 3.o
Páva – Zörgő Panna 4.b
Purple guy – Horváth Botond 6.o
Tökös Csajok – Darabos Csenge, Pozsga Petra, Sági Nikol 8.b

Helyezések:
V. helyezett: Festmény – Juhász Flóra 5.o
IV. helyezett: Herceg – Hercegnő – Gyarmati Panni, Gyarmati Ábel 5.o
III. helyezett: Szarvas – Gárdonyi Anna 1.a
II. helyezett: Hétfejű sárkány – Szabó Csanád 1.b
I. helyezett: Simpson család – Czirják Dóra, Furman Nimród, Makai Szonja 4.a