Farsang

Ebben a tanévben a járványügyi helyzetre való tekintettel, iskolánkban rendhagyó módon került sor a farsangi mulatság megrendezésére. A vidám, télűző programok osztálykeretben zajlottak.
A körülmények ellenére igyekeztünk megőrizni hagyományainkat és megpróbáltunk vidám élményekkel gazdagítani tanulóink mindennapjait.
A gyerekek jelmezbe öltöztek és a farsanggal kapcsolatos, izgalmas, érdekes vetélkedőn, foglalkozásokon vehettek részt.
Ezen a napon került sor a korábban meghirdetett családi álarckészítő versenyre beküldött munkák értékelésére, díjazására is. Nagyon sok kreatív, igényes alkotás érkezett a pályázatra. Ezúton is szeretnénk megköszönni a családok munkáját. Sok-sok nyereménnyel, élménnyel tértek haza tanulóink.