Étkeztetéssel kapcsolatos tájékoztatás a tavaszi szünet ideje alatt

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a települési önkormányzat a szünidei gyermekétkeztetés keretében a szülő, törvényes képviselő kérelmére, a déli meleg főétkezést a hátrányos helyzetű gyermek és a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben halmozottan hátrányos helyzetű gyermek részére ingyenesen biztosítja.

Miskolc Megyei Jogú Város Jegyzőjének megkeresése alapján értesítem Önöket, hogy Miskolc városban a 2020/2021. tanévben, a tavaszi szünet ideje alatt a gyermekétkeztetést

2021. április 01. és 2021. április 06. napja között (munkanapokon: 2021. április 01. és 2021.április 06.) (2 munkanap) tervezik az alábbi kiosztási helyszíneken:

1. Belvárosi Konyha
    (volt Központi Leánykollégium, 3525 Miskolc, Palóczy u. 1.)
  2. Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és AMI
    (3534 Miskolc, Könyves K. u. 2.)
  3. Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium
    (3527 Miskolc, Bajcsy – Zs. u. 33.)
  4. Avastetői Általános Iskola és AMI Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája
    (3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.)

Tisztelettel:

Klemmné Lőrincz Ildikó