Hírek

Beiratkozás a 2021 – 2022-es tanévre

2021 / 2022. tanévre szóló általános iskolai beiratkozás időpontja: 2021. április 15 – 16.

Szülői tájékoztató ÚJ!

A szülőnek / gondviselőnek nem szükséges személyesen megjelennie az intézményben, hanem elektronikus úton is eljárhat. Személyesen történő megjelenés esetén kérjük, az alábbi linken foglaljon időpontot.
Időpontfoglalás

Letölthető dokumentumok:

Beiratkozási adatlap

Arra kérjük a Kedves Szülőket, körzettől függetlenül, hogy intézményünket az ADATLAP visszaküldésével előre tájékoztassák arról, hogy szándékukban áll gyermeküket hozzánk beíratni! A kitöltött adatlapot kérjük, minél hamarabb küldjék vissza az iskola e-mail címére. (aranyiskola14@gmail.com)

Beiratkozási körzethatár

Tájékoztató KRÉTA beiratkozásról
https://www.youtube.com/watch?v=qHTwy-h2o6E&t=44s