Cím: 3528 Miskolc, Csele u. 14. Telefon: 06/46-508-655, Fax: 06/46-508-656, E-mail: aranyiskola14@gmail.com

8. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Polák Panna
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Hutka Józsefné103 I.
Barva Janka
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 94 II.
Kalászdi Leona Vanda
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 91
Budaházi Máté
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Dr. Lukácsné Forgács Beáta 88 III.
Csathó Csaba
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Furman Éva 84,5 IV.
Suba Kinga
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 74
Andrejkovics Dóra
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola Czikó Martina 69 V.
Fekete Balázs
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 58
Pocsai Péter
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 54
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.


7. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Tóth Lőrinc Ágoston
Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Megulesz Mariann 83 I.
Zórád Rita
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Furman Éva 81 II.
Balogh Anikó
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Szeitzné Viski Erika 75 III.
Szabolcs Petra
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Papp Ágnes 75 III.
Bódi Inez Kincső
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 72 IV.
Demeter Boglárka
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 71,5 V.
Matta Zsófia
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Galánné Kurusta Ildikó 69 VI.
Pocsai Gergő
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Medvéné Szöllősy Viktória 66 VII.
Sárvári Brenda
Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Harangozó Éva 63 VIII.
Kárpáti Panna Villő
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola Czikó Martina 61 IX.
Czizmadia Lili
Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Simon Krisztina 57 X.
Hajdú Lilien
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 57
Horváth Tímea
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 53
Horváth Kíra
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 39
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.


6. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Gyurján Lujza
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Ducsai Mónika 111 I.
Fürjes Evelin
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Poroszkainé Urszin Márta 108 II.
Kádas Olivér
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Medvéné Szöllősy Viktória 101 III.
Szabó András
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Szeitzné Viski Erika 100 IV.
Szepesi Máté
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyné Üveges Judit 98
Bodnár Tamás
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Soltész Ágnes 94 V.
Siska Máté
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Gergely 81 VI.
Tóth Kristóf
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyné Üveges Judit 81
Kébel Noémi
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola Czikó Martina 77,5 VII.
Szabó Liliána
Kistokaji Általános Iskola Szekeresné Kiss Éva 71 VIII.
Lekner Szimonetta
Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Simon Krisztina 69 IX.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.


5. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Terhes Hanna
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Lenkei Zsanett 85 I.
Gaál Gergely
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Mátrainé Kató Katalin 81 II.
Ragány Ádám
Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája Tarjáni Gábor 77 III.
Szolnoki Nóra
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Furman Éva 75 IV.
Lipcsey Luca
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szikráné Teremi Katalin 75 IV.
Ficsór Petra
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Galánné Kurusta Ilikó 75 IV.
Scholtz Gréta
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Medvéné Szöllősy Viktória 74 V.
Vasvenszki Róbert Zsolt
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Bokros Beáta 74 V.
Kiss Petra
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Ács Zoltán 72 VI.
Molnár Fanni
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 71 VII.
Juhos Ádám
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyné Üveges Judit 63
Darabos Nikolett
Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Szűcsné Gáspár Zsuzsanna 60 VIII.
Vargha Rézi
Kistokaji Általános Iskola Szekeresné Kiss Éva 58 IX.
Misik Luca
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Takácsné Bártfai Mariann 54 X.
Póka Molli
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Gergely 49 XI.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.


4. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Török Balázs
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szádeczki Mariann 142 I.
Bialkó Laura
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Onga Máté Béláné 140 II.
Imre Veronika Erzsébet
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Dr. Szoboszlai Attiláné 139 III.
Tóth Petra Júlia
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Dr. Tóthné Cservenka Andrea 138 IV.
Olajos Gergely
Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Palencsár Erika 136 V.
Kondás Ádám
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tomory Zsuzsanna 135 VI.
Szabó Hanna Laura
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Sölleiné Bellus Rita 132 VII.
Forrai Blanka
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Rózsáné Fridel Anita 129 VIII.
Szabó Olivér Ákos
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szabó Réka 124 IX.
Ladányi Lilla
Kistokaji Általános Iskola Fürjes Magdolna 105 X.
Farkas Réka Luca
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tőkés Emese 103
Lónyai Balázs
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Somogyi Judit 100 XI.
Veres Lili
Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Pavlik Istvánné 95 XII.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.


3. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Bana Luca
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Urbánné Bordás Katalin 142 I.
Kálló Aida
Komlóstetői Általános Iskola Pecsétné Répás Andrea 135 II.
Gyenes Dorina
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Árvai Ferencné 133 III.
László Levente
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Pálné Boldizsár Erika 131 IV.
Kerékgyártó Nóra
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szkibóné Kosztka Ibolya 129 V.
Vidéki Virág
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Onga Durda-Tomorszki Marianna 128 VI.
Matusz Petra
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Fekete Mária Tünde 128 VI.
Szegedi Dominika
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Papné Szeles Tünde 127 VII.
Hajdu Hanna
Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Dragony Zoltánné 126 VIII.
Németh Fanni
Kistokaji Általános Iskola Harsányi Zsuzsanna 121 IX.
Bortnyik Zétény
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Baranzó Péterné 118
Turkovics Ibolya Katalin
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Rakaczi Zsuzsanna 117 X.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.