Cím: 3528 Miskolc, Csele u. 14. Telefon: 06/46-508-655, Fax: 06/46-508-656, E-mail: aranyiskola14@gmail.com

Délután került sor az „Arany-hét” városi helyesírási versenyének eredményhirdetésére. A 3-8. osztályos korig megrendezett verseny legeredményesebb diákjai vehették át a díjakat intézményvezetőnktől.

A városi rajzversenyre Arany János: Családi kör című művének illusztrációjával pályáztak a jelentkezők. A legszebb alkotások készítői is ezen a rendezvényen kapták meg oklevelüket, jutalmukat. Műveikből kiállítás tekinthető meg az intézmény aulájában.

Galéria

8. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Mártonffy Ábel
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Demkó Beáta96,5 I.
Saláta Zsófia Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 96 II.
Gonzalez Vaquez Emma Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Galánné Kurusta Ildikó 92 III.
Tódor Viktória Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Povázsayné Ujabb Katalin 87,5 IV.
Oláh Bianka Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchényi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája dr. Forgács Beáta 87 V.
Galamb Kristóf Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Lavács-Kovács Tímea 85 VI.
Csugány Emese Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Vadászné Molnár Melinda 70,5 VII.
Juhász Zsófia Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 69
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.



7. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Ináncsi Henrietta Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Sztari Erika 76 I.
Fazekas Fanni Komlóstetői Általános Iskola Baranyi Judit 75 II.
Siska Vivien Szirmebesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Gergely 74 III.
Kalászdi Leona Vanda Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Roppantó Judit 72
Monoki Molli Anna Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Galajdáné Ungvári Réka 72 IV.
Karakas Petra Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 68 V.
Gombó Mirtill Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Vadászné Molnár Melinda 51 VI.
Budaházi Máté Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Dr. Lukácsné Forgács Beáta 47 VII.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.



6. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Tóth Lőrinc Ágoston Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Megulesz Mariann 101 I.
Sallai Eszter Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Galánné Kurusta Ildikó 97 II.
Monos Máté Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szabóné Tóth Ildikó 95 III.
Dudás Dorka Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchényi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Papp Ágnes 93 IV.
Béres Petra Csenge Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szalancziné Somos Zsuzsa 91 V.
Bódi Inez Kincső Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája Czankné Szűcs Ágnes 90,5 VI.
Pocsay Levente László Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Mátrainé Kató Katalin 88,5 VII.
Pápai Hedvig Lilla Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Homoki Nikoletta 86,5 VIII.
Orosz Tamás Szirmebesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Gergely 80,5 IX.
Szabó Vanda Ottília Komlóstetői Általános Iskola Baranyi Judit 80 X.
Váci Virág Balázs Győző Református Gimnázium Szűcs Krisztina 58,5 XI.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.



5. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Fürjes Evelin Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Poroszkainé Urszin Márta 83 I.
Kajati Csilla Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Papp Ágnes 82 II.
Pusztai Zsombor Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Sztari Erika 81 III.
Gyuricskó Botond Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Homoki Nikoletta 77 IV.
Gönczi György Balázs Győző Református Gimnázium Sziszkosz Vasziliszné 73 V.
Dobai Balázs Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Povázsayné Ujabb Katalin 73 V.
Tóth Kristóf Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyné Üveges Judit 73
Szepesi Máté Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyné Üveges Judit 72
Kiss Kamilla Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Koltai Anna 71 VI.
Bakaja Alexa Komlóstetői Általános Iskola Baranyai Judit 68 VII.
Siska Máté Szirmebesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Gergely 66 VIII.
Petrik Panna Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Barcziné Ondo Szilvia 60 IX.
Balla Balázs Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Papp Enikő 45 X.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.



4. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Cziáky Zsombor Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Komjátiné Szeli Mara 104 I.
Füzesi Vanda Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Tarnai Éva 100 II.
Póka Molli Szirmebesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tvergyák Anita 99 III.
Ficsór Petra Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Szabdfalvi Lászlóné 98 IV.
Szűcs Ágnes Komlóstetői Általános Iskola Kassainé Ziman Piroska 97 V.
Tisza Viola Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Duszáné Márton Mónika 97 V.
Tóth Péter Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Mályi Andrea 96,5 VI.
Pákozdi Petra Fazekas Utcai Általános Iskola ás Alapfokú Művészeti Iskola Pogány Ildikó 94 VII.
Szenttamási Lili Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Pásztorné Bartók Csilla 94 VII.
Vasvenszki Róbert Zsolt Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mrázné Mezei Ildikó 93
Sári Nándor Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Firtók Józsefné 90 VIII.
Scholtz Gréta Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Hollóné Dobos Rita 88 IX.
Misalek Lilla Balázs Győző Református Gimnázium Bereczki Erika 86 X.
Kovács Máté Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Palencsár Erika 67 XI.
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.



3. évfolyam
Tanuló neve Iskola neve Felkészítő tanár Pontszám Helyezés
Forrai Blanka Anna Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Rózsáné Fridel Anita 139 I.
Bialkó Laura Görgey Artúr Általános Iskola és Alpfokú Művészeti Iskola Máté Béláné 138 II.
Sallai Enikő Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája Sölleiné Bellus Rita 132 III.
Tóth Petra Júlia Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda dr. Tóthné Cservenka Andrea 131 IV.
Karsza Dóra Júlia Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Szoboszlai Attiláné 130 V.
Dojcsák Ferdinánd Szirmebesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mózik Mónika 129 VI.
Krivácsi Vica Sára Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Elekné Aranyos Krisztina 125 VII.
Szepesi Emma Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Molnár Andrea 121 VIII.
Sári Benedek Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kozmáné Makrai Zsuzsa 116 IX.
Hatvani Hunor Pattantyús Ábrahám Géza Általános Iskola Tomory Zsuzsa 109 X.
Dömötör Virág Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Juhász Nóra 103 XI.
Venczel Martin Balázs Győző Református Gimnáziuma Pocsaik Enikő 102 XII.
Aidinopulu Szofia Fédra Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Palencsár Erika 98 XIII.
Biró Bálint Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tőkés Emese 93
Intézményünk tanulóit az Arany -héten külön jutalomban részesítettük.

Képek